Nasza kadra jest naszą dumą. W Gracji pracują ludzie, którzy kochają taniec, a swoja pasją i wiedzą chętnie dzielą się z naszymi kursantami, bez względu na ich wiek i taneczne doświadczenie.

INSTRUKTORZY:

Dominika Górska – Jabłońska

Tancerka międzynarodowej klasy tanecznej „S” w obu stylach tanecznych. Instruktorka tańca dyplomowana przez Królewskie Towarzystwo Nauczycieli Tańca w Wielkiej Brytanii. W Gracji – od zawsze. Najpierw jako tancerka, obecnie jako nauczyciel  i dyrektor szkoły.

Beata Teśluk

Tancerka klasy tanecznej „A” w obu stylach tanecznych. Pedagog z wykształcenia i dyplomowany nauczyciel tańca towarzyskiego z wieloletnim doświadczeniem. Ze ST Gracja związana od początku. Instruktorka w grupach tancerzy dorosłych oraz dzieci.

Katarzyna Jareniowska

Tancerka międzynarodowej klasy tanecznej „S” w obu stylach tanecznych. Ze ST Gracja związana od zawsze – najpierw jako tancerka, dziś jako instruktor tańca oraz instruktorka  rekreacji ruchowej o specjalności fitness.

Alicja Kotarba

Tancerka międzynarodowej klasy tanecznej „S” w obu stylach tanecznych. Pedagog. Ze ST Gracja związana od lat jako tancerka sportowa, aktualnie także jako instruktorka par sportowych w tańcach latynoamerykańskich.

Marcin Zawiślak

Tancerz międzynarodowej klasy tanecznej „S” w obu stylach tanecznych. Nauczyciel tańca sportowego. Ze ST Gracja związany od 2003 roku jako trener par sportowych w tańcach latynoamerykańskich.

Kazimierz Kopaczyński

Tancerz klasy tanecznej „A” w obu stylach tanecznych. Ze ST Gracja związany od wielu lat.  Instruktor w grupach tancerzy dorosłych.

Mikołaj Balcerzak

Tancerz międzynarodowej klasy tanecznej „S” w stylu standardowym. Związany z Gracją od 2000 roku najpierw jako tancerz, obecnie jako trener par sportowych w tańcach standardowych.

Tomasz Jaszewski

Tancerz międzynarodowej klasy tanecznej „S” w obu stylach. Związany z Gracją od 2014 roku jako tancerz i instruktor par sportowych w tańcach latynoamerykańskich.

Bartosz Lech

Tancerz międzynarodowej klasy tanecznej „S” w stylu standardowym. Związany z Gracją od 2005 roku najpierw jako tancerz, obecnie jako trener par sportowych w tańcach standardowych.

Kinga Górska

Choreograf, animator kultury, trener personalny i instruktor Pilates i Pilates CORETMStability, tancerka Pracowni Teatru Tańca z Zielonej Góry.

SZKOLENIOWCY:

Rusłan i Julia Butko

Wybitni tancerze sportowi w stylu standard. Finaliści Mistrzostw Ukrainy.

Od 2002 nauczyciele medalistów mistrzostw Polski, Europy i Świata oraz wielu prestiżowych turniejów, w tym najsłynniejszego z nich - Blackpool Dance Festival.

Andrej Mosejcuk i Kamila Kajak-Mosejcuk

Wybitni tancerze sportowi. 3-krotni Mistrzowie Polski Zawodowców w tańcach latynoamerykańskich, brązowi medaliści najbardziej prestiżowego turnieju na świecie – Blackpool Dance Festival – w kategorii Professional Rising Stars Latin.
Nauczyciele medalistów mistrzostw Polski, Europy i Świata oraz wielu prestiżowych turniejów, w tym najsłynniejszego z nich - Blackpool Dance Festival.

PSYCHOLOG SPORTOWY:

Jacek Kanclerz

Nasi partnerzy

Akceptujemy karty

Początek strony