W miniony weekend w Zielonej Górze odbyły się Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach latynoamerykańskich. Na dwa dni parkiet CRS zamienił się w prawdziwą taneczną arenę.

W rywalizacji brały udział pary, które kwalifikacje do startu w tej najbardziej prestiżowej imprezie tanecznej w kraju zdobywały przez cały rok.

W turnieju wzięło 300 najlepszych tancerzy z 50 klubów tanecznych w Polsce.

Zieloną górę reprezentowali tancerze ST GRACJA - aż 10 par wzięło udział w rywalizacji. Alicja Kotarba i Tomasz Jaszewski oraz Olivia Protasiewicz i Mateusz Mroziński dotarli w swoich kategoriach wiekowych aż do półfinału zaś para Liwia Jabłońska i Paweł Kidybiński wytańczyła tytuł II V-ce Mistrzów Polski w kategorii poniżej 21 lat!!!! Sukces jest tym większy, że para ta tańczy ze sobą niecałe pół roku.

To już kolejny wytańczony sukces tancerzy ze ST GRACJA na Mistrzostwach Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Z niecierpliwością czekamy na ostatni z serii turniejów mistrzowskich – MISTRZOSTWA POLSKI PTT w 10 tańcach który odbędzie się 30 listopada 2019r.

Nasi partnerzy

Akceptujemy karty

Początek strony